همیشه با قیمت ثابت

خدمات حمل بار به شهرستان

شرکت بارینو یکی از بهترین و مناسب ترین شرکت ها در امور حمل بار به شهرستان است که با مناسب ترین قیمت بهترین کیفیت را در حمل بار اثاثیه منزل اداری و تجاری را ارائه می دهد.

حمل بار به شهرستان

یک شرکت ، برای تمام نیازها

24 ساعته

سرویس دهی حتی در ایام تعطیلی

قیمت مناسب

حمل و نقل حرفه ای در قیمتی منصفانه

تهران و حومه

پشتیبانی از 22 منطقه تهران و کرج

حمل بار سبک

حمل لوازم سبک با وانت و وانت نیسان

حمل بار سنگین

حمل لوازم سنگین با خاور ، ایسوزو و...

تعداد کارگر دلخواه

34 کارگر مجرب و دلسوز ، حمل و نقل

بیمه

بیمه تمام لوازم از شروع تا پایان حمل و نقل

حمل لوازم سنگین

حمل یخچال ، لباسشویی ، گاوصندوق و...

رزرو دلخواه

امکان رزرو وانت یا کامیون در زمان دلخواه

| نیسان بار شهرستان

وانت نیسان بارینو به صورت فعال در زمینه حمل بار و حمل اثاثیه منزل، ادارات، شرکت ها و سازمان ها خدمات حرفه ای باربری و جابجایی را خدمت شهروندان محترم تهرانی ارائه می نماید، زمانی که قصد داریم وسیله ای کوچک یا کالایی با میزان حجم کم را حمل نماییم برای جابجایی آن نیازمند به یک خاور  یا ماشین حمل بسیار بزرگ نیستیم بهتر است که برای مقرون به صرفه بودن تمامی این کارها از یک نیسان بار جهت حمل بارهایمان استفاده کنیم.

بارینو با تجربه ای که در این زمینه دارد مفتخر است که خدمات تخصصی و حرفه ای خود را در این زمینه به شما ارائه بدهد.

باربری شهرستان

| باربری شهرستان

این کامیونت ها با قدرت موتوری و توانایی بالا در زمینه حمل بار لوازم منزل،اداره ها و شرکت ها جایگاه ویژه ای را از آن خود کرده اند و به عنوان پرفروش‌ترین کامیونت های بازار ایران شناخته شده اند.

شرکت ایسوزو یک شرکت خودروسازی ژاپنی است که در سال ۱۹۱۶ با کمک دو شرکت کشتی‌سازی و شرکت صنعتی گاز و برق توکیو در عرصه خودروسازی راه‌اندازی شده است.

حمل بار برون شهری

بیمه معتبر حمل بار

بیمه حمل و نقل کالا یا بیمه باربری ، قدیمی ترین رشته در بیمه های بازرگانی است. در این نوع بیمه خسارت های وارد شده به کالا در اثر وقوع خطرهای بیمه شده در مسیر حمل جبران میشود و بیمه‌گر در مقابل‌ دریافت‌ حق‌بیمه‌ متناسب‌ با پوشش‌ بیمه‌ای‌ ازبیمه‌گذار، تعهد می‌کند که‌ چنانچه‌ کالای‌ مورد بیمه‌ در جریان‌ حمل‌ و جابجایی‌ ازمبدأ به ‌مقصد مندرج‌ در بیمه‌نامه‌ و به ‌علت ‌وقوع ‌یکی ‌از خطرات ‌مندرج‌ در بیمه‌نامه ‌تلف‌ و یا دچار خسارت ‌شد و یا بیمه‌گذار براساس‌ قوانین‌ و مقررات ‌بین‌المللی‌ متحمل ‌پرداخت‌ هزینه‌هایی‌گردید، زیان‌ وارد به‌کالا را جبران‌ کرده‌ و هزینه‌ها را هم‌ بپردازد.

(در صورت نیاز می توانید با شرکت ما هماهنگ کنید که قبل از حمل بار تمام لوازم شما بسته بندی بشوند تا احتمال ضربه دیدن به صفر برسد.)

خودرو های حمل بار شهرستان

در دنیای امروز، ترانزیت بار و کالا و صنعت حمل و نقل برون شهری در رشد و توسعه جوامع نقش بسزایی دارد. در این دنیای وابسته به ناوگان حمل و نقل، بار اصلی را کامیون‌ها و کشنده‌ها بر دوش می‌کشند. بدین ترتیب کیفیت و قدرت بالای این خودروهای سنگین امری حیاتی است.

اما مسئله‌ای که در این زمینه قابل ذکر است، شرایط حاکم بر کشور و محدودیت واردات خودروهایی با کیفیت و اروپایی است. این شرایط بازار، خودروهای سنگین وزن کشور را با رکود عجیبی رو به رو کرده و در سال‌های اخیر بازار خودروهای سنگین سوت و کور شده است. در این مقاله قصد داریم شما را با چند کامیون با کیفیت مناسب حمل بار به شهرستان آشنا سازیم.

| ولوو FH-500   | ولوو FH-460    اسکانیا R560    | فاو J6    کامیونت های ایسوزو و هیوندا

خودرو هایی که معرفی شدند بهترین و مناسب ترین خودروهای حمل بار برون شهری هستند که شما میتوانید جهت حمل اثاثیه خود به تمام استان های ایران با مشاورین ما در ارتباط باشید.

نظرات و سوالات

سرویس دهی 24 ساعته

جهت ارتباط با بارینو

اعتماد شما سرمایه ما است