اتوبار ازگل

شرکت بارینو یکی از بهترین شرکت ها در امور بسته بندی ، باربری و اتوبار اتوبار ازگل است که با مناسب ترین قیمت بهترین کیفیت در اسباب کشی اثاثیه منزل اداری و تجاری را ارائه می دهد. شرکت ما یکی از شرکت های موفق باربری در تهران است که با سال ها تجربه در امور خدمات حمل بار توانسته نام خود را در این عرصه با افتخار مطرح کند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید

اتوبار ازگل

چند نکته مهم باید در زمان اسباب کشی بدانید :

1- لوازم قیمتی و حساس را ترجیحا خودتان جا به جا کنید

نکته اولی که شرکت ما بخش اتوبار ازگل باید بداند و به آن توجه کند از حساس بودن بعضی از اسباب اثاثیه شما مطلع باشد راه حل این کار چیست؟ این است که تمامی لوازم قیمتی و حساس را باید صاحب‌ خانه و مالک اثاثیه حمل کند و داخل کارتن‌ های بسته‌ بندی نگذارد این اقلام شامل پول نقد، چک، اسناد، جواهرات، داروهای مهم، وسایل الکترونیکی گران‌ است.

اگر کل اسباب اثاثیه شما لوازم قیمتی و حساس است می توانید کادر مخصوص به این نوع باربری را سفارش دهید شرکت بارینو جز معدود شرکت هایی است که تیمی آموزش دیده مخصوص حمل لوازم قیمتی را داراست که شما می توانید در صورت نیاز به مشاورین ما اعلام بکنید تا تیم VIP به محل مورد ارسال شوند.

2- لوازمی که جا به جایی آنها مجاز نیست نباید بسته بندی شوند

ترجیحا هنگام سفارش و رزرو باربری، از مشاورین ما بپرسید کدام وسایل را نمی ‌توانید حمل کنید تا بتوانید یک لیست تهیه بکنید و آن‌ها را به ‌طور تصادفی بسته‌ بندی نکنید و مابین بقیه اسباب اثاثیه قرار ندهید.
این لیست معمولاً شامل مواد متفرقه، مواد منفجره و تجهیزات پیشرانه است.

3- کارتن های اسباب کشی کاملا برچسب خورده باشند

کارکنان اتوبار ازگل به ‌صورت تصادفی می‌توانند هر جعبه کارتن را هنگام بارگیری و تخلیه از کامیون به مکان مورد دلخواه خود در محل جدید شما ببرند و در مکان‌های مختلف از خانه جای گذاری کنند؛
اما اگر کارتن ها دارای بر چسپ باشد چه اتفاقی می‌ افتد؟ سردرگمی و گمراهی بیش‌ازحد دیگر وجود نخواهد داشت و کارکنان تمام لوازم را به مکانی که شما برچسب زدید حمل می‌کنند و دیگر لازم نیست شما دوباره آن‌ها را به محل اصلی خود منتقل کنید.

4- کودکان و حیوانات خانگی را در روز اسباب کشی از اسباب اثاثیه دور نگه دارید

نکته دیگری که کادر اتوبار الهیه همیشه باید بدانند و به خاطر بسپارند این است که هنگام اسباب‌کشی و حمل و نقل به هیچکس آسیب نرسد و تمام موارد مربوط به ایمنی را رعایت کنند.
اگر کودک خردسال یا یک حیوان خانگی دارید، حتماً قبل از شروع به اسباب‌کشی از یک فرد قابل‌اعتماد بخواهید از آن‌ها نگهداری کنند تا زمانی که فرایند اسباب‌کشی شما به پایان برسد.

5- حضور شما در روز اسباب کشی بسیار مهم است

شما باید در روز حمل و نقل و اسباب کشی، هنگام بارگیری و تخلیه کالا اثاثیه خود حضور داشته باشید و کل مراحل را کنترل کنید.
اگر قادر به شرکت در این کار نیستید ، می توانید از خدمات یک متخصص شرکت باربری استفاده کنید تا در مورد عملکرد مراحل اسباب کشی نظرات کاملی دریافت کنید

اتوبار آتی ساز

باربری ازگل

بهترین زمان برای اسباب کشی:

بیشتر مردم در اواخر هفته‌ها به رزرو باربری و اتوبار ازگل اقدام می‌کنند. جواب این تصمیم کاملاً واضح است، برای بسیاری از افراد سفارش باربری در آخر هفته آسان است و دیگر مجبور به مرخصی نیستند.
همچنین در صورت داشتن وقت اضافه می‌توانند شروع به چیدمان و باز کردن کارتن بسته بندی شده هم بکنند.

اگر از قبل اسباب کشی برنامه‌ریزی نکرده باشید و اتوبار ازگل رزرو کرده باشید، در روز حمل و نقل به احتمال زیاد به مشکل بربخورید؛ اما اواسط هفته یک دوره مناسب‌تری برای جابجایی است. درست مانند حمل‌ونقل وسایل در وسط ماه، برنامه‌ریزی و سفارش اسباب‌کشی در اواسط هفته راحت‌تر و آسان تر است.

باربری بارینو بخش باربری ازگل برای رفاه مشتریان و ارائه خدمات بهتر سال ها است که اقدام به ارائه سرویس دهی به کل منطق تهران و کرج در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته کرده است.

اما در کل سعی کنید در تابستان از رزرو باربری در ساعت های گرم دوری کنید و همینطور در فصل های سرد سعی کنید در زمان های مناسب که سرد نیستند رزرو را انجام دهید تا با دقت و آسایش بیشتری بتوانید فرایند اسباب کشی به محل جدید خود را به پایان برسانید.

زمانی که شما می‌خواهید یک جابجایی داشته باشید به فکر رزرو باربری هستید آیا بارینو شرکتی مناسب برای اسباب کشی است؟

بارینو 17 سال است که خدمات اسباب کشی به صورت حرفه ای را ارائه میدهد و تاکنون یک مشتری هم از خدمات ما ناراضی نبوده است.

حمل بار ازگل

اتوبار ازگل مناسب برای اسباب کشی باید ویژگی هایی را دارا باشد برای شناخت و برتری یک باربری نسبت به سایر شرکت های باربری باید فاکتور های زیر را مد نظر بگیرید.

1-اتوبار بروز

باربری‌ و اتوبارهای باتجربه همیشه نسبت به نیاز مشتریان در حال تغییر است. نو کردن خودرو‌های باربری، تجهیزات باربری و بسته بندی، دیدن آموزش های بسته بندی و حمل بار جدید اروپایی ، استفاده از کادر حرفه‌ای و … ویژگی هایی هستند که نسبت به گذشت زمان و با کسب تجربه روبه‌جلو خواهد رفت.

2- خودرو های حمل بار جدید نیمه سنگین و سنگین

یک شرکت باربری معتبر همیشه از کامیون اسباب کشی های متفاوت و پیشرفته و مدرن استفاده می‌کند و خودروهای قدیمی را تعویض می‌کند.علاوه بر ماشین‌ها ، تجهیزات مخصوص باربری نیز بسیار مهم است که بروز باشند.

کیفیت تجهیزات مورد استفاده در اثاث کشی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هست. هر چه کیفیت این تجهیزات و لوازم بهتر باشد میزان آسیب دیدن به اثاثیه حمل و نقل کمتر خواهد شد و در نتیجه میزان رضایتمندی مشتریان از شرکت باربری بالاتر می‌رود.

3- سرویس دهی به کل تهران و حومه

گاهی شرکت های باربری مسافت های طولانی یا مسافت های دارای ترافیک یا همین‌طور حمل بار بین شهری را قبول نمی‌کنند و تنها در محدوده درون شهری فعالیت می‌کنند. این نوع شرکت ها اصلا معتبر نبوده و به شما پیشنهاد می کنم حتما اسباب کشی خود را به شرکتی بسپارید که تمام نقاط تهران را پشتیبانی بکند.

4- کارگرهای حرفه ای و دلسوز

یکی از ویژگی های مهم شرکت بارینو که معمولاً به خاطر محیط کاری و شرایط کاری در یک باربری کم پیدا است عملکرد و حرفه‌ای بودن کارکنان و کارگران باربری است.

شرکت بارینو برای اینکه اسباب‌کشی حرفه‌ای به مشتریان خود ارائه دهد از کارکنان اداری تحصیل کرده و خوش اخلاق استفاده می‌کند تا در ارتباط با مشتریان و رانندگان به خوبی و با رفتار مناسب عمل کنند.

کارگران یک اتوبار حرفه‌ی در کارشان متخصص هستند. یعنی کارگری که در شرکت بارینو مشغول بکار است در بسته بندی و حمل بار بیشترین تخصص را دارد و با آموزش هایی که در شرکت میبیند میتواند کارهای نیمه تخصصی مانند باز کردن درب یخچال و گاز و… را انجام دهد. و این کارگر باعث می شود که هزینه های حمل و نقل شما تا 70 درصد کاهش پیدا کند.

5- مشتری مداری

یک شرکت باربری و اتوبار خوب حتماً برای مشتریان خود ارزش و احترام زیادی قائل می‌شود قیمت باربری اثاث منزل آن باید حتما قیمت رسمی اتحادیه باشد و تمام تلاشش را می‌کند تا مشتری ارزشمند و عزیزش را با ارائه بهترین خدمات حفظ کند.

خیلی از مشتریان سوال میپرسند در چه روزی اسباب کشی بهتر است انجام بشود؟
برای پاسخ به این سوال میتوان گفت که شرکت اسباب کشی معتبر با کارشناسان خود هماهنگ می کند و بهترین روز و ساعت را به مشتری ارائه میدهد که بارینو در این فاکتور بسیار عالی عمل کرده است

6- بیمه شدن صفر تا صد اسباب اثاثیه

یکی از ویژگی های بسیار مهم برای یک باربری حرفه‌ای و رسمی امکان بیمه کردن اسباب و اثاثیه مشتری‌ها هست تا در صورت هرگونه آسیب ‌دیدگی و خسارت .آتش‌سوزی،واژگونی خودرو و …. خسارت وارده محاسبه و کامل پرداخت شود

چگونه بهترین اتوبار الهیه را پیدا کنیم ؟

هیچ شرکت باربری نمی تواند ادعا کند قطعا بهترین باربری در ازگل است.بسیاری از شرکت ها با تبلیغات فراوان و گاها غیرواقعی سعی دارند خود را بهترین شرکت اتوبار با خدمات و فاکتورهای عجیب و غریب معرفی کنند اما واقعیت اینگونه نیست.

بسته بندی لوازم منزل ازگل

تیم بسته بندی لوازم منزل ازگل متخصص در امور بسته بندی اسباب و لوازم آماده ارائه خدمات بسته بندی ارزان لوازم و اثاثیه در کلیه مناطق تهران به شما عزیزان می باشد.

بسته بندی وسایل و لوازم به صورت حرفه ای یکی از مهم ترین بخش های خدمات اثاث کشی است که توسط شرکت بارینو ارائه می گردد. بارینو از جمله شرکت های بسته بندی است که توانسته با موفقیت در این زمینه گام بردارد، که با داشتن تخصص در زمینه بسته بندی لوازم، بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه کرده است.

تیم بسته بندی لوازم منزل اتوبار ازگل با استفاده از بهترین تجهیزات، در زمینه ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه جهت اسباب کشی منزل شما سلامت و سرعت در بسته بندی اسباب و اثاثیه شما را تضمین می نماید.

همکاران ما با تلاشی خستگی ناپذیر با توجه به ویژگی های عالی، تمام سعی خود را بکار می گیرند تا بهترین خدمات بسته بندی لوازم منزل و باربری ازگل را انجام دهند و نزد مشتریان عزیز ، با افتخار بتوانند این کار را به پایان برسانند. اگر شما هم قصد بسته بندی شرکت و یا منزل خود به محل جدید دارید، خدمات بسته بندی اثاثیه خود را به ما بسپارید. ما بسته بندی لوازم شما را تخصصی انجام می دهیم و خیال شما را از بابت سالم ماندن آنها در جعبه یا کارتن یا فوم… ، راحت می کنیم.

شرکت ما همیشه از مرغوب ترین و با کیفیت ترین کارتن ها در بسته بندی استفاده می کند تا احتمال ضربه دیدن وسایل و لوازم شما به حداقل برسد .

چند نوع از ویژگی های تجهیزات شرکت ما :
کارتن های 3 لایه و 5 لایه و نوع موزی ضد ضربه ، استفاده از فوم های مقاوم ضد ضربه و کارتن های مخصوص لیوان و وسایل شکستنی آشپزخانه برای جلوگیری از شکستگی یا ترک برداشتن آنها

در حین حمل و نقل به محل جدید دیگر نگران کثیف و چروک شدن لباس هایتان نباشید! بارینو با استفاده از کارتن های رگال دار مخصوص بسته بندی و جابجایی لباس دیگر نمی گذارد لباس های شما کثیف و چروک دار بشوند

برچسب گذاری و اسم نویسی بر روی کارتن ها برای مشخص کردن محتویات داخل هر کارتن به عنوان مثال این کارتن برای آشپزخانه است یا اتاق و همچنین برای جلوگیری از بی نظمی در چیدمان وسایل و لوازم ، اصلااااا نگران نباشید بارینو بر خلاف بعضی از شرکت های بسته بندی دیگر با بهترین تجهیزات مورد نیاز بهترین بسته بندی را برای شما عزیزان انجام میدهد.

بسته بندی لوازم شرکتی ازگل

بسته بندی لوازم شرکت ها، سازمان ها، نهاد ها، موسسات اداری و خدماتی و ارائه بهترین سرویس های مربوطه در این زمینه، موجب افتخار تیم بارینو است. کلیه شرکت ها و سازمان هایی که قصد جابجایی و انتقال اسباب و لوازم خود از ازگل به محل جدیدی دارند، می توانند در اسرع وقت با مشاورین تخصصی ما تماس بگیرند تا از خدمات فوق العاده ما بهره مند شوید.

تیم بارینو می تواند تخصصی کلیه وسایل و لوازم اداری از قبیل گاوصندوق، کامپیوتر ها، لپ تاپ ها، دستگاه های اداری از قبیل فکس و سایر لوازم شما از قبیل مبل، میز و صندلی و غیره را به راحتی و تخصصی بدون هیچ مشکل بسته بندی کرده و جهت انتقال ، حمل و جابجایی آماده کند.

چرا بارینو؟!

قیمت مناسب

در زمان اتمام فرایند جا به جایی قیمت ثابت اتحادیه باربری از مشتریان عزیز گرفته می شود.

کارگر حرفه ای

بدون هیچ تردیدی کارگران شرکت ما بهترین کارگر های باربری و بسته بندی هستند.

با سابقه

شرکت ما 17 سال است که به صورت حرفه ای و معتبر خدمات اسباب کشی را ارائه می دهد.

سوالات مشتریان

بله ، کلیه لوازم شما از زمان شروع فعالیت توسط شرکت ما تحت بیمه معتبر پوشش داده می شود.

شرکت های بسیاری هستند که خدمات اتوبار ازگل ارائه می دهند ولی بهتر هست بدانید قیمت های بارینو ثابت و بدون افزایش می باشد. دریافت قیمت در بارینو به آسانی و بصورت انلاین انجام می شود که می توانید قبل از دریافت خدمات قیمت باربری ازگل خود را دریافت و سپس تصمیم به دریافت سرویس اتوبار از بارینو کنید.

قیمت باربری در ازگل نسبت به تعداد تجهیزات بسته بندی ، تعداد کارگر متفاوت می باشد و شما می توانید جهت تعرفه های بارینو با مشاورین ما در ارتباط باشید.

بله ، شما می توانید چند روز قبل از بسته بندی اسباب کشی کارگر خود را رزرو کنید و کارگر بسته بندی در زمان تعیین شده به محل شما اعزام می شود.

دیگر مناطق بارینو...

جهت ارتباط با بارینو

اعتماد شما سرمایه ما است

تیم تحریره بارینو

شرکت بارینو یکی از بهترین و مناسب ترین شرکت ها در امور بسته بندی و حمل و نقل است که با مناسب ترین قیمت بهترین کیفیت بسته بندی اثاثیه منزل اداری و تجاری را ارائه می دهد.

به بالای صفحه بردن