اتوبار اردستانی

تعداد رای :
5/5
اتوبار نارمک- اتوبار اشرفی اتوبار شهرآرا - اتوبار گاندی باربری کریم خان باربری شهرزیبا - باربری پونک

شرکت بارینو یکی از بهترین شرکت ها در امور بسته بندی ، باربری و اتوبار اردستانی است که با عالی ترین قیمت بهترین کیفیت در اسباب کشی لوازم منزل اداری و تجاری را ارائه می دهد. شرکت ما یکی از شرکت های موفق باربری و اتوبار در تهران است که با سال ها تجربه در امور خدمات حمل بار توانسته نام خود را در این عرصه با افتخار به شما عزیزان مطرح کند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

اتوبار نواب -اتوبار یافت آباد اتوبار جنت آباد - باربری ارزان

اتوبار اردستانی

چند نکته مهم باید در زمان جا به جایی بدانید :

1- لوازم قیمتی و حساس را ترجیحا خودتان جا به جا کنید

نکته اولی که شرکت ما بخش اتوبار اردستانی باید بداند و به آن توجه کند از حساس بودن بعضی از اسباب اثاثیه شما مطلع باشد راه حل این کار چیست؟ این است که تمامی لوازم قیمتی و حساس را باید صاحب‌ خانه و مالک اثاثیه حمل کند و داخل کارتن‌ های بسته‌ بندی نگذارد این اقلام شامل پول نقد، چک، اسناد، جواهرات، داروهای مهم، وسایل الکترونیکی گران‌ است.

اگر کل اسباب اثاثیه شما لوازم قیمتی و حساس است می توانید کادر مخصوص به این نوع بار را سفارش دهید شرکت بارینو جز معدود شرکت هایی است که تیمی آموزش دیده مخصوص حمل لوازم قیمتی را داراست که شما می توانید در صورت نیاز به مشاورین ما اعلام بکنید تا تیم VIP به محل مورد ارسال شوند.

2- لوازمی که جا به جایی آنها مجاز نیست نباید بسته بندی شوند

ترجیحا هنگام سفارش و رزرو اتوبار، از مشاورین ما بپرسید کدام وسایل را نمی ‌توانید حمل کنید تا بتوانید یک لیست تهیه بکنید و آن‌ها را به ‌طور تصادفی بسته‌ بندی نکنید و مابین بقیه اسباب اثاثیه قرار ندهید.
این لیست معمولاً شامل مواد متفرقه، مواد منفجره و تجهیزات پیشرانه است.

3- کارتن های اسباب کشی کاملا برچسب خورده باشند

کارکنان اتوبار اردستانی به ‌صورت تصادفی می‌توانند هر جعبه کارتن را هنگام بارگیری و تخلیه از کامیون به مکان مورد دلخواه خود در محل جدید شما ببرند و در مکان‌های مختلف از خانه جای گذاری کنند؛
اما اگر کارتن ها دارای بر چسپ باشد چه اتفاقی می‌ افتد؟ سردرگمی و گمراهی بیش‌ازحد دیگر وجود نخواهد داشت و کارکنان تمام لوازم را به مکانی که شما برچسب زدید حمل می‌کنند و دیگر لازم نیست شما دوباره آن‌ها را به محل اصلی خود منتقل کنید.

4- کودکان و حیوانات خانگی را در روز اسباب کشی از اسباب اثاثیه دور نگه دارید

نکته دیگری که کادر اتوبار بارینو همیشه باید بدانند و به خاطر بسپارند این است که هنگام حمل و نقل به هیچکس آسیب نرسد و تمام موارد مربوط به ایمنی را رعایت کنند.
اگر کودک خردسال یا یک حیوان خانگی دارید، حتماً قبل از شروع به اسباب‌کشی از یک فرد قابل‌اعتماد بخواهید از آن‌ها نگهداری کنند تا زمانی که فرایند اسباب‌کشی شما به پایان برسد.

5- حضور شما در روز اسباب کشی بسیار مهم است

شما باید در روز حمل و نقل و اسباب کشی، هنگام بارگیری و تخلیه کالا اثاثیه خود حضور داشته باشید و کل مراحل را کنترل کنید.
اگر قادر به شرکت در این کار نیستید ، می توانید از خدمات یک متخصص شرکت اتوبار اردستانی استفاده کنید تا در مورد عملکرد مراحل اسباب کشی نظرات کاملی دریافت کنید

اتوبار فرمانیه - اتوبار ستارخان - اتوبار فرحزادی

باربری اردستانی

اولین قدم برای استفاده از این سرویس خدماتی باربری اردستانی ، تماس با کارشناسان و مشاورین بارینو می باشد. مشاورین حرفه‌ای ما در بخش پشتیبانی توضیحات کاملی در رابطه با خدمات اسباب کشی در اختیار شما قرار میدهند و پس از دریافت اطلاعات اولیه جا به جایی هزینه حدودی را به شما اعلام می کنند، سپس در صورت تمایل تیم اسباب کشی ما سریعا به محل شما اعزام می شوند .

سرویس خدمات اسباب کشی اردستانی به فرایند کامل تمامی مراحل اسباب کشی از اولین مرحله تا آخرین مرحله در یافت آباد گفته میشود. این 3 مرحله را در این مطلب کامل برای شما توضیح می دهیم پس تا پایان این پست با ما همراه باشید :

1- جمع آوری و بسته بندی

در مرحله اول از اسباب کشی منزل تمام لوازم موجود در مبدا که شامل وسایل داخل کابینت‌ها، کمدها، اتاق ها و پذیرایی می باشد به صورت کامل جمع‌ آوری، دسته‌ بندی می شود و کارکنان ما آنها را داخل کارتن های بسته بندی می گذارند. 

بسته ‌بندی لوازم خرده‌ ریز و کوچک توسط کارکنان ما به این روش انجام خواهد گرفت که لوازم شکستنی و حساس به صورت تک تک توسط پلاستیک‌ های حباب دار به صورت کامل بسته‌ بندی و لایه پیچی شده و داخل کارتن های مخصوص 5 لایه و 3 لایه بهداشتی قرار داده می شوند. 

سایر لوازم های داخل آشپزخانه از قبیل وسایل الکترونیکی کوچک، قاشق و چنگال ها ، ظروف فلزی ، مواد غذایی و … نیز به طور کامل بسته ‌بندی شده و داخل کارتن اسباب کشی مخصوص محکم قرار داده می شوند.

بعد از جمع‌ آوری و بسته ‌بندی لوازم های کوچک ، نوبت به ایمن سازی و بسته بندی لوازم بزرگ و حساس فرا می رسد. در سرویس خدمات کامل و حرفه‌ای باربری اردستانی کلیه وسایل حساس و بزرگ از قبیل مبلمان، لوازم چوبی، بوفه ، کنسول ، فرش و … به صورت کاملا تخصصی توسط تجهیزات موردنیاز بسته‌ بندی می شود.

شرکت بارینو جهت رفاه حال مشتریان و صرفه جویی در هزینه‌ها خدمات فنی و حرفه‌ای مورد نیاز در طول فرایند اسباب کشی را به صورت یکپارچه انجام خواهد داد.
این خدمات شامل باز و نصب لباسشویی، ظرفشویی، درب یخچال یخچال، لوستر، پرده، سرویس خواب، تصفیه آب، میز بیلیارد و…. می باشد.

2- جابه جایی در اسباب کشی منزل

پس از پروسه جمع‌آوری و بسته ‌بندی کامل وسایل مبدا نوبت به انتقال لوازم و کارتن بسته بندی شده اسباب کشی به منزل جدید شما میرسد. در این مرحله با در نظر گرفتن شرایط حمل و نقل که شامل فاصله مبدا تا مقصد، تعداد طبقات جا به جایی و حجم وسایل می باشد، تعداد خودرو حمل بار مورد نیاز و تعداد کارگر تامین میشود. این مرحله می تواند انتقال سالم لوازم به مقصد را کاملا تضمین نماید.

در خدمات کامل اسباب کشی اردستانی حمل بار اثاثیه‌ای که نیاز به کارگر تخصصی و حرفه‌ای دارند توسط نیروهای متخصص در آن زمینه انجام خواهد شد. به طور مثال در رابطه با میز بیلیارد یا پیانو و … تیم مخصوصی جهت حمل آن‌ها به محل مورد نظر آمده و به صورت مجزا این وسایل حساس و باارزش را به محل جدید انتقال می دهند.

در خدمات باربری کلیه هماهنگی‌ ها و برآورد تعداد خودرو حمل و تعداد کارگر مورد نیاز توسط تیم پشتیبانی شرکت بارینو انجام خواهد گرفت و نیازی نیست که شما مشتری گرامی دغدغه و استرس این موضوع را در طول مراحل اسباب کشی داشته باشید.

3- باز کردن و چیدمان در اسباب کشی

(این مرحله به درخواست مشتری انجام می شود به طوری که اگر مشتری بخواهد لوازم بسته بندی شده را در همان لحظه باز خواهیم کرد)

بعد از اینکه لوازم بسته بندی شده به مقصد انتقال پیدا کرد نوبت به باز کردن کارتن های اسباب کشی میرسد.

در خدمات اتوبار اردستانی بسته بندی وسایل منزل در مقصد کاملا باز شده و با توجه به نظر مشتری کار چیدمان آنها شروع خواهد شد همچنین کار نصب لوازمی مانند ماشین لباسشویی، ظرفشویی، یخچال، سرویس خواب، لوستر و … که در مرحله قبل به آن پرداختیم انجام خواهد گرفت.

اتوبار اردستانی - تخفیف ویژه باربری اردستانی| بارینو - باربری شهرک غرب باربری تهران به شهرستان

حمل بار اردستانی

باربری مناسب و حرفه‌ای برای اسباب کشی باید ویژگی هایی را دارا باشد برای شناخت و تفاوت یک باربری نسبت به سایر شرکت های باربری باید ویژگی های زیر را مد نظر بگیرید:

1-باربری بروز

باربری‌ باتجربه همیشه نسبت به نیاز مشتریان خود در حال تغییر است. جدید کردن خودرو‌های حمل بار، تجهیزات بسته بندی، دیدن آموزش های بسته بندی و حمل بار اروپایی ، استفاده از کادر مجرب و دلسوز و … فاکتورهایی هستند که با گذشت زمان و با کسب تجربه پیشرفت خواهند کرد.

2- کامیون های حمل بار جدید

یک شرکت اسباب کشی معتبر و رسمی همیشه از کامیون اسباب کشی های پیشرفته و مدرن استفاده می ‌کند و کامیون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های قدیمی و فرسوده را تعویض می‌ کند . علاوه بر خودروها ، تجهیزات مخصوص اسباب کشی نیز بسیار مهم است که بروز و جدید باشند.

کیفیت تجهیزات مورد استفاده در اثاث کشی از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است. هر چه کیفیت این تجهیزات و لوازم بالاتر باشد میزان آسیب دیدن و ضربه دیدن به اسباب اثاثیه حمل و نقل بسیار کمتر خواهد شد و در نتیجه میزان رضایت مشتریان از شرکت باربری بالاتر و بیشتر می ‌رود.

3- سرویس دهی به کل مناطق تهران

گاهی شرکت های اثاث کشی مسافت های طولانی یا مسافت های دارای ترافیک زیاد یا همین ‌طور جا به جایی بین شهری را قبول نمی‌ کنند و تنها در محدوده درون شهری خود فعالیت می ‌کنند. این نوع شرکت ها اصلا معتبر و قابل قبول نبوده و به شما پیشنهاد می کنیم حتما اسباب کشی خود را به شرکتی بسپارید که تمام 22 منطقه تهران را پشتیبانی بکند.

4- نیروهای مجرب و دلسوز

یکی از فاکتورهای مهم شرکت ما که معمولاً به خاطر محیط کاری و شرایط کاری در یک باربری بسیار کم پیدا است عملکرد و مجرب بودن کارکنان و نیروهایمان است.

شرکت بارینو برای اینکه اثاث ‌کشی حرفه‌ای و تخصصی به مشتریان خود ارائه دهد از نیروهای تحصیل کرده و خوش اخلاق استفاده می ‌کند تا در ارتباط با مشتریان گرامی و رانندگان به خوبی و با رفتار مناسب و شخصیت بالا عمل کنند.

کارکنان یک باربری اردستانی حرفه‌ی در حرفه‌شان متخصص هستند. یعنی کارگری که در شرکت بارینو مشغول بکار است در بسته بندی و جا به جایی بیشترین تخصص را دارد و با آموزش هایی که در شرکت هر ماه میبیند میتواند کارهای نیمه تخصصی مانند باز و بسته کردن درب یخچال و گاز و لباسشویی و… را انجام دهد. و این نیرو باعث می شود که هزینه های اثاث کشی شما تا 70 درصد کاهش پیدا کند.

5- مشتری مداری

یک شرکت باربری مناسب حتماً برای مشتریان خود احترام زیادی قائل می‌شود قیمت حمل بار اثاثیه منزل آن باید حتما قیمت رسمی اتحادیه تهران باشد و تمام تلاشش را می ‌کند تا مشتری ارزشمندش را با ارائه بهترین خدمات حفظ کند.

خیلی از مشتریان سوال میپرسند در چه روزی اثاث کشی بهتر است انجام بشود؟
برای پاسخ به این سوال اکثر مشتریان میتوان گفت که شرکت اسباب کشی معتبر با کارشناسان و مشاورین خود هماهنگ می کند و بهترین روز و ساعت را به مشتری ارائه می کند که بارینو در این فاکتور فوق العاده عمل کرده است

چگونه بهترین و مناسب ترین اتوبار اردستانی را پیدا کنیم ؟

هیچ شرکت باربری نمی تواند ادعا کند قطعا بهترین باربری و اتوبار در اردستانی است . بسیاری از شرکت ها با تبلیغات فراوان و گاها غیرواقعی سعی دارند خود را بهترین باربری با خدمات و فاکتورهای عجیب و غریب معرفی کنند اما واقعیت اینگونه نیست.

اتوبار آزادی 021-44155474 اتوبار زعفرانیه - اتوبار جردن - اتوبار نارمک - اتوبار نفت

بسته بندی اردستانی

خدمات بسته بندی بارینو، خدمتی جدید در عرصه اتوبار اردستانی محسوب می‌شود که در همین مدت زمان کم توانسته لقب بهترین و مناسب ترین خدمت بسته بندی لوازم منزل را از آن خود کند و خیلی از اشخاص سرشناس و مشهور کشور نیز از تجهیزات بسته بندی جهت جمع آوری و محکم سازی اثاثیه خود استفاده کنند.

سرویس بسته بندی به شما کمک می کند تا بدون خرید یک کارتن کوچک اسباب کشی، تمامی لوازم منزل شما به استاندارترین و تخصصی ترین شکل ممکن جمع آوری شوند.

 تیم بسته بندی بارینو با تجهیزات درجه یکی که با خودش به محل شما میاورد، وظیفه محکم سازی و جمع آوری لوازم خانه شما مشتری عزیز را برعهده می گیرد که یعنی نیازی نیست شما برای تهیه تجهیزات اسباب کشی اقدام و زحمتی بکشید .

حتی بعد از اعزام کارگرهای ما به محل شما، به هیچ عنوان به کمک یا همکاری شما در طول مراحل اسباب کشی احتیاجی نیست. نیروهای ما با آموزش های اروپایی که دیده‌اند طبق اثاثیه انتخابی شما وسیله های موردنظر را جمع آوری و بسته بندی می کنند تا تجربه یک اثاث کشی حرفه‌ای و بی دردسر را داشته باشید.

(شعار شرکت ما : بارینو تحولی نو در اسباب کشی)

چرا بسته بندی اسباب اثاثیه مهم است ؟

بسته بندی لوازم منزل کار بسیار دشوار و سختی است و در عین حال یکی از مهم‌ترین مرحله‌های جا ب جایی است چرا اگر کمی در بسته بندی کوتاهی شود میزان خسارت به شدت بالا خواهد رفت پس چرا اجازه نمی‌دهید ما کمکتان کنیم، اگر نگران ایمنی اثاثیه منزل خود هستید پس اطمینان حاصل کنید که پس از سفارش تیم بسته بندی از وانت بار فرمانیه میزان صدمه های احتمالی به حداقل رسیده و تقریبا صفر خواهد شد و یک خاطره‌ای خوب و اسباب کشی آسوده‌ای خواهید داشت.

 

چرا بارینو؟!

قیمت مناسب

در زمان اتمام فرایند جا به جایی قیمت ثابت اتحادیه باربری از مشتریان عزیز گرفته می شود.

کارگر حرفه ای

بدون هیچ تردیدی کارگران شرکت ما بهترین کارگر های باربری و بسته بندی هستند.

با سابقه

شرکت ما 17 سال است که به صورت حرفه ای و معتبر خدمات اسباب کشی را ارائه می دهد.

اتوبار تهران

سوالات مشتریان

بله ، کلیه لوازم شما از زمان شروع فعالیت توسط شرکت ما تحت بیمه معتبر پوشش داده می شود.

جهت ارتباط با ما با شماره 44155474-021 تماس بگیرید.

شرکت های بسیاری هستند که خدمات باربری اردستانی ارائه می دهند ولی بهتر هست بدانید قیمت های بارینو ثابت و بدون افزایش می باشد. دریافت قیمت در بارینو به آسانی و بصورت انلاین انجام می شود که می توانید قبل از دریافت خدمات قیمت باربری اردستانی خود را دریافت و سپس تصمیم به دریافت سرویس اتوبار از بارینو کنید.

قیمت باربری در اردستانی نسبت به تعداد تجهیزات بسته بندی ، تعداد کارگر متفاوت می باشد و شما می توانید جهت تعرفه های بارینو با مشاورین ما در ارتباط باشید.

دیگر مناطق بارینو...

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم تحریره بارینو

شرکت بارینو یکی از بهترین و مناسب ترین شرکت ها در امور بسته بندی و حمل و نقل است که با مناسب ترین قیمت بهترین کیفیت بسته بندی اثاثیه منزل اداری و تجاری را ارائه می دهد.

آخرین پست ها

به بالای صفحه بردن