راهنمایی هایی برای بسته بندی اثاثیه منزل

جمع آوری و بسته بندی وسایل را شروع کنید. سعی کنید برآورد کنید که چه چیزی را زودتر و چه چیزی را دیرتر نیاز دارید. شروع به جمع آوری کارتن اسباب کشی از محل کار خود ، از دوستان یا فروشگاه ها کنید. یا با سرویس تیم متخصص میلان بار در ارتباط باشید.

در حالیکه وسایل را بسته بندی و آماده اسباب کشی میکنید با ماژیک روی کارتن ها علامت بزنید که این کارتن برای کدام بخش از خانه است. مطمئن شوید که قسمت بالا یا کنار جعبه ها با محتویات و محل محتویات در خانه شما مشخص شده باشد. دستورالعمل های خاص مانند «شکننده» یا «باز کردن اول» وجود دارد. این کار باعث می شود تا کارگران اسباب کشی در قرار دادن جعبه ها در اتاق صحیح کمک کنند و از هر گونه آیتم های شکننده جلوگیری شود.

حتی اگر محتویات کارتن را روی آن لیست کنید بسیار بهتر است. مثلا وسایل آشپزخانه را در کارتن مخصوص اسباب کشی قرار داده اید و اگر به دنبال درب باز کن باشید میدانید در کدام جعبه است. این کار هم به شما در پیدا کردن لوازم تان کمک میکند. هم به کارگران مخصوص اسباب کشی کمک میکند تا هر جعبه را در جای صحیح آن قرار دهند. هم در صورت بروز حادثه و ایجاد خسارت میتوانید آن را سریع تر برآورد کنید.

البته می توانید هیچ کاری انجام ندهید و همه این کار ها را به تیم متخصص میلان بار بسپارید تا بدون هیچ مشکلی تیم ما تمام وسایل را بسته بندی کند .

و شما به خیال راحت به شغل و حرفه خود بپردازید.

ارتباط با مشاورین ما